Príhlasovací formulár
IPaD ilustrácia
Creative Studio by Inkaart

(Hlavná 51, Stupava)

Školský rok 2023/2024 
Cena: 40€/mesiac

Kurz ilustrácie a sketchingu for kids Ipad Procreate

Zaujíma sa vaše dieťa o sketching a ilustráciu? Chce tvoriť pohodlne kedykoľvek a kdekoľvek? Prihláste ho k nám a naučí sa s nami pracovať na iPade v Procreate! Všetko potrebné zabezpečíme, nič nepotrebuje.

- Príjemné priateľské prostredie,

- Skvelý program a motivujúci lektor,

- Všetko sa podarí,

- Vhodné pre úplných začiatočníkov,

- Do kurzu sa dá zapojiť kedykoľvek počas roka,

- Možnosť zapožičania vybavenia na kurz,

Láka vaše dieťa ilustrácia a sketching v digitálnej forme? Chcelo by tvoriť na iPade kedykoľvek a kdekoľvek? Naučí sa všetko s nami pekne od začiatku.

Zaujíma sa vaše dieťa o sketching a ilustráciu a chce sa naučiť, ako tvoriť tým najmodernejším spôsobom? Čo tak maľovať na iPade nádherné obrázky a skice, ktoré môže vždy opraviť a navyše ich použiť napríklad na knižnú ilustráciu alebo ako návrh na svoje tričko. Chce tvoriť super portréty a flat ilustrácie? Alebo by chcelo, aby skica vyzerala ako nakreslená ceruzkou, ale išla jednoducho upraviť? S Procreate na iPade to pôjde skvele! Predchádzajúce skúsenosti s iPadom ani s Procreate nie sú potrebné, všetko vysvetlíme od základov. Najnovší iPad na kurz radi zapožičiame.

Na kurze sa naučíme veľa užitočných vecí ako štylizáciu, tvoriť vlastný brush aj vymýšľať vlastné nevšedné kompozície. Osvojí si ako vytvoriť efekt akvarelu alebo ceruzky. Zvládne krásne 3D aj flat ilustrácie, obdivuhodné portréty, krajinu a ďalšie skvelé veci. Procreate je štandardom pri ilustráciách na weby, do časopisov aj do kníh, preto ho používajú poprední grafici a ilustrátori po celom svete. Deti môžu ilustrácie tvoriť modernou cestou v autobuse, vo vlaku v lietadle alebo v detskej izbe.

Veľká výhoda digitálneho skicovania a ilustrovania je v praktickom využití kedykoľvek a kdekoľvek. Akonáhle dostanú nápad a chuť, vezmú iPad a môžu kresliť! Myslia to so sketchingom alebo ilustráciou vážne? Vrhneme sa na maľovanie na iPade .V creative studio by inkaart si lekcie užijú a možno si aj odnesú základy pre svoju budúcu profesiu.

Čo si vziať so sebou? Vôbec nič! iPad, Apple Pencil a potrebné programy počas kurzu zapožičiame zadarmo. Všetky pomôcky na offline tvorbu taktiež poskytneme v štúdiu.

Kurz prebieha raz týždenne jednu hodinu. cena: 40€. 

Do kurzu sa deti môžetu zapojiť kedykoľvek počas roka.

 Už to neodkladajte, prihláste sa hneď!